Huur eens een spel!

Graag eens een keertje een spel proberen? Of een spellenavond met vrienden of familie? Huur een spel! Zoek in de lijst op welk spel je wil spelen. Bij dit spel staat de huurprijs per week en de borg vermeld.

Neem contact op met ons via spellenwinkel@bumblebeez.nl of 0164-655990. Wij kijken voor je of dit spel op het moment dat je het wil huren beschikbaar is.

Bij het ophalen betaal je de huur voor de afgesproken periode, plus de borg. Wanneer je het gehuurde terug inlevert, controleren we het spel, en wanneer alles in orde is krijg je het borg bedrag terug.

De volledige regels lees je onder de lijst.

Naamcodehuur per weekborgspel informatie
dodelijke dilemma'sVH0355512.5Dodelijke Dilemma’s
dobble harry potterVH03562.56Dobble Harry Potter
stewVH035725Stew
circle the wagonsVH035825Circle the Wagons
sprewloplisVH035925
exploding kittens NLVH03603.510
exploding kittens orginale editionVH0361512.5
bears vs baby'sVH0362712.5
de crew op weg naar de 9de planeetVH03632.56
ubongo fun en goVH03642.56
best treehouse everVH03652.56
nosferatuVH03662.56
Catan het dobbelspelVH036725
Silver & goldVH036836
Kung Fu TinVH036925
Crazy Creatures of Dr Doom TinVH037025
Twenty OneVH037125
KippigVH037225
Qwirkle CardsVH037325
SpicyVH037425
NoxVH037525
Santa FeVH037625
OrigamiVH037725
Catan: Het snelle kaartspelVH037825
4 SeasonsVH037925
ClaimVH038025
Claim 2VH038125
Rat Attack PartyVH038225
MetropolisVH038325
Red7VH038425
Dieven!VH038525
De Weerwolven van Wakkerdam: Volle MaanVH038625
BrainstormVH038725
Claim Reinforcements: MagicVH038825
Claim Reinforcements: MapsVH038925
Party BugsVH039025
PungiVH039125
Claim Reinforcements: MercenariesVH039225
JattenVH039325
De Schat Van KadoraVH039425
Hostile TakeoverVH039525
Try-AngleVH039625
111 AntsVH039725
HandsVH039825
De Grote DalmutiVH039925
GesjaaktVH040025
The Game inclusief The Game on FireVH040125
The Game: Quick & EasyVH040225
The Game: Het DuelVH040325
The Game ExtremeVH040425
ModdervarkensVH040525
Peppers of the CaribbeanVH040625
Gang Up!VH040725
Sundae SplitVH040825
Fuji FlushVH040925
Love LetterVH041025
MopsenVH041125
Similo: HistorieVH041225
Sushi Go!VH041325
QwixVH041425
Vijf AugurkenVH041525
Take ThatVH041625
Looky LookyVH041725
Happy SalmonVH041825
Take 5!VH041925
Saboteur: De uitbreidingVH042025
Qwixx Het kaartspelVH042125
Saboteur: Het DuelVH042225
Point SaladVH042325
CahootsVH042425
Lost in TimeVH042525
BeverbendeVH042625
SpeedVH042725
KnasterVH042825
QwantumVH042925
Mr Jack PocketVH043025
Li La LawaaiVH043125
Rudi RacerVH043225
SaboteurVH043325
The Game nu inclusief The Game on FireVH043425
Orchard Solospel Met 9 KaartenVH043525
The MindVH043625
De Weerwolven van Wakkerdam: De KaraktersVH043725
KnisterVH043825
De Weerwolven van WakkerdamVH043925
WizardVH044025
Phase 10VH044125
7ate9VH044225
BasariVH044325
Clever tot de 3e machtVH04452,506
Andor Jonge HeldenVH0446612,50
CleverVH04472,506
ArtisjokkenVH044825
Keer op Keer KidsVH04492,506
TräxxVH04502,506
10 minuten kraakVH034925...
pak die zakVH03392.56...
Deja VuVH03282.56...
Spokentrap TinVH032925...
Het Magische Labyrint TinVH033026...
De Betoverende Toren TinVH033125...
RozenkoningVH03093.510...
Qwirkle CubesVH0311612.5...
Burger PartyVH03142.56...
Times UpVH02993.510...
Boon To Be WildVH03012.56...
OMG O Mijn Goederen!VH02912.56...
Capo Della MafiaVH02922.56...
De Piramides Van De JaguarVH02642.56...
PolisVH02673.510...
MesopotamiéVH0269715...
Alexander de GroteVH0270715...
EmiraVH0271715...
WaterlooVH0272715...
MajestyVH0275612.5Bumblebeez speelt… Majesty
TouchéVH0224512.5Bumblebeez speelt… Touché
1 Nacht Weerwolven & Waaghalzen: VampiersVH01733.5101 Nacht Weerwolven & Waaghalzen: Vampiers
7 Wonders V2 NL - Vernieuwde versie!VH01248207 Wonders V2 NL – Vernieuwde versie!
30 Seconds Everyday LifeVH014471530 Seconds Everyday Life
30 Seconds JuniorVH0160512.530 Seconds Junior
1000 bommen en granatenVH03372.561000 Bommen en Granaten
Agricola ExperteditieVH0126825Agricola Experteditie
Ali BabaVH0202512.5Ali Baba
Alles aan boord?!VH0230612.5Alles aan boord?!
AltiplanoVH0151825Altiplano
AmulVH0229612.5Amul
AqualinVH01923.510Aqualin
Azul: De ramen van SintraVH0168820Azul: De ramen van Sintra
AzulVH0143820Azul
BaliVH0238512.5Bali
bananagramsVH03512.56Bananagrams
Bang! KaartspelVH0294410Bang! Kaartspel
Bang! Het DobbelspelVH0290410Bang! Het Dobbelspel
BeezVH0101820Beez
BloqsVH0123715Bloqs
Brieven uit WhitechapelVH0117820Brieven uit Whitechapel
CacaoVH0228612.5Cacao
Camel UpVH0172820Camel Up
Captain SilverVH0218715Captain Silver
Captain SonarVH0115820Captain Sonar
Carcassonne basisspelVH0250612.5Carcassonne basisspel
CartagenaVH0259512.5Cartagena
Catan, BasisspelVH0135820Catan, Basisspel
Catan: Het DuelVH0260410Catan: Het Duel
Catan JuniorVH0213512.5Catan Junior
Caverna: Het DuelVH02313.510Caverna: Het Duel
Century - De SpecerijenrouteVH0193715Century – De Specerijenroute
Century: Een nieuwe wereldVH0175715Century: Een nieuwe wereld
Century - Oosterse RijkdomVH0181715Century – Oosterse Rijkdom
Chili DiceVH01942.56Chili Dice
Claim KingdomsVH02773.510Claim Kingdoms
Clank!VH0134925Clank!
Codenames PicturesVH02553.510Codenames Pictures
CodenamesVH0169715Codenames
Concept NLVH0268612.5Concept NL
Copenhagen: Roll & WriteVH01043.510Copenhagen: Roll & Write
CopenhagenVH0130820Copenhagen
Coral ReefVH02143.510Coral Reef
Cottage GardenVH0165715Cottage Garden
Crystal PalaceVH0200925Crystal Palace
CubirdsVH02482.56Cubirds
Dale of Merchants 2VH03033.510Dale of Merchants 2
Dale of Merchants 3VH01833.510Dale of Merchants 3
Dale of MerchantsVH03043.510Dale of Merchants
Dam It!VH01912.56Dam It!
De Betoverde TorenVH0141612.5De Betoverde Toren
De Dwergen van NidavellirVH0201820De Dwergen van Nidavellir
De Kwakzalvers van KakelenburgVH0106820De Kwakzalvers van Kakelenburg
De Legenden van Andor: Chada & ThornVH02453.510De Legenden van Andor: Chada & Thorn
De Legenden van Andor: De Laatste HoopVH0112825De Legenden van Andor: De Laatste Hoop
De Legenden van AndorVH0114820De legenden van andor
De Paleizen van CarraraVH0147820De Paleizen van Carrara
De Poorters van NieuwstadVH0136820De Poorters van Nieuwstad
De Taveernen van de oude stadVH0207820De Taveernen van de oude stad
De Vos in het BosVH02872.56De Vos in het Bos
De zoektocht naar El DoradoVH0186612.5De zoektocht naar El Dorado
Deep BlueVH0111820Deep Blue
DeusVH0179820Deus
dino battleVH034811Dino Battle
DixitVH0171612.5Dixit
DleriumVH028325Dlerium
dobbel zo cleverVH03442.56Dobbel zo Clever
DobbellandVH02473.510Dobbelland
Dobble CollectorVH0312512.5Dobble Collector
Dominion - tweede editie 2017 - basisspelVH0113820Dominion – tweede editie 2017 – basisspel
Dr. EurekaVH0221612.5Dr. Eureka
DrakenstadVH02343.510Drakenstad
DroomhuisVH0140820Droomhuis
duckVH035425Duck
DynastiesVH0150715Dynasties
El Grande Big boxVH0208825El Grande Big Box
EverdellVH01801030Everdell
FabelfruitVH0261612.5Fabelfruit
Fairy TileVH0262612.5Fairy Tile
Fast Forward: JackpotVH03242.56Fast Forward: Jackpot
Fast Forward: Op de vlucht!VH03252.56Fast Forward: Op de vlucht!
Fast Forward: SpookuurVH03262.56Fast Forward: Spookuur
Fast Forward: Ten Aanval!VH03062.56Fast Forward: Ten Aanval!
FitsVH0199612.5Fits
Flamme Rouge PelotonVH0217510Flamme Rouge Peloton
Flamme RougeVH0206820Flamme Rouge
FluxxVH018425Fluxx
Flying Kiwi'sVH0210512.5Flying Kiwi’s
GentesVH0274820Gentes
Get me a fresh brain!VH0334510Get me a fresh brain!
GlasgowVH01763.510Glasgow
GlasgowVH02373.510Glasgow
Go nuts for donutsVH02583.510Go nuts for donuts
Gold ArmadaVH02353.510Gold Armada
HaciendaVH0198820Hacienda
HadaraVH0222820Hadara
Halli GalliVH02982.56Halli Galli
HanamikojiVH03352.56Hanamikoji
HellapagosVH0215512.5Hellapagos
Het Verboden EilandVH03153.510Het Verboden Eiland
Het Verlaten StationVH0116612.5Het Verlaten Station
Geef een hintVH0131715Hint
Hoogspanning: Het KaartspelVH02432.56Hoogspanning: Het Kaartspel
IlosVH0156820Ilos
Imhotep: Het DuelVH02463.510Imhotep: Het Duel
Imperial Settlers: Empires of the NorthVH0185825Imperial Settlers: Empires of the North
Imperial Settlers: Roll & Write NLVH0276512.5Imperial Settlers: Roll & Write NL
Imperial SettlersVH0295820Imperial Settlers
Indian SummerVH0155820Indian Summer
Inspecteur Hoogstraten: GangstervillaVH025736Inspecteur Hoogstraten: Gangstervilla
Inspecteur Hoogstraten: KruisverhoorVH025636Inspecteur Hoogstraten: Kruisverhoor
Ishtar: Gardens of BabylonVH0108820Ishtar: Gardens of Babylon
Istanbul Big BoxVH0187825Istanbul Big Box
Istanbul DobbelspelVH0239512.5Istanbul Dobbelspel
Jakkiebak! Kippenkak!VH02193.510Jakkiebak! Kippenkak!
Just OneVH02543.510Just One
Ka PaiVH03332.56Ka Pai
kakkerlakken soepVH03522.56Kakkerlakkensoep
Keer op keerVH03022.56Keer op keer
KeltisVH0122612.5Keltis
Kingdom BuilderVH0167820Kingdom Builder
KingdominoVH02263.510Kingdomino
Kniffel (Yathzee) TinVH033225Kniffel (Yathzee)
Kwis't!VH0223612.5Kwis’t!
Legendarische UitvindersVH0139612.5Legendarische Uitvinders
Leo moet naar de kapperVH02253.510Leo moet naar de kapper
Level 8(demo versie)VH025325Level 8
LimesVH028136Limes
LuxorVH0148820Luxor
Lyttle WoodVH02413.510Lyttle Wood
Machi KoroVH027936Machi Koro
Machiavelli DeluxeVH0209512.5Machiavelli Deluxe
machiavelliVH034336Machiavelli
Magnificent Flying MachinesVH0107820Magnificent Flying Machines
MariposasVH0197820Mariposas
MayaVH0203612.5Maya
Memoarrr!VH03202.56Memoarrr!
MenaraVH0216820Menara
Menhirs dans le Brouillard (Menhirs in de mist)VH01032.56Menhirs dans le Brouillard (Menhirs in de mist)
MercadoVH0158820Mercado
MontanaVH0161825Montana
MunchkinVH03192.56Munchkin
MuseVH02423.510Muse
Mysterium ParkVH0317512.5Mysterium Park
MysteriumVH0118820Mysterium
Nine WorldsVH0121820Nine Worlds
Ninja RushVH0146410Ninja Rush
NoctilucaVH0240715Noctiluca
NoriaVH0157820Noria
Nova LunaVH0174612.5Nova Luna
ObscurioVH0166820Obscurio
OutbackVH0129715Outback
Paco Sako Zwart/WitVH0297820Paco Sako Zwart/Wit
PaleoVH0178820Paleo
Pandemic (demo is de jubileum uitvoering)VH02651030Pandemic NL
Paranormale DetectivesVH0154612.5Paranormale Detectives
Parijs, De LichtstadVH01772.56Parijs, De Lichtstad
PatchworkVH023236Patchwork
PatchworkVH026336Patchwork
PendulumVH0127925Pendulum
PerudoVH02963.510Perudo
Pixie QueenVH0119825Pixie Queen
Poule PouleVH03212.56Poule Poule
Professor Evil en de Toren van TijdVH0133820Professor Evil en de Toren van Tijd
QueendominoVH0153612.5Queendomino
Qwirkle ReiseditieVH031336Qwirkle Reiseditie
QwirkleVH0211612.5Qwirkle
Qwixx on BoardVH028836Qwixx on Board
Railroad Ink Diepblauwe VersieVH02822.56Railroad Ink Diepblauwe Versie
Rat AttackVH02783.510Rat Attack
Regenwormen uitbreidingVH03002.56Regenwormen uitbreiding
RegenwormenVH03072.56Regenwormen
revoltaaVH034711Revoltaa
RifugioVH0132612.5Rifugio
RollecateVH01902.56Rollecate
RollecateVH02932.56Rollecate
Rovers van de NoordzeeVH0120820Rovers van de Noordzee
Rune StonesVH0205820Rune Stones
Runner UpVH02852.56Runner Up
SamoaVH019625Samoa
Santo DomingoVH02842.56Santo Domingo
Second ChanceVH02862.56Second Chance
setVH03402.56Set
Shit HappensVH03363.510Shit Happens
Sint PetersburgVH0149820Sint Petersburg
SkibeVH030526Skibe
SkyeVH0273612.5Skye
Slide QuestVH0138512.5Slide Quest
Small World of WarcraftVH0188925Small World of Warcraft
SOS DinoVH0220612.5SOS Dino
SpexxxVH02273.510Spexxx
Spokentrap(groot)VH0236612.5Spokentrap
Spring MeadowVH0162715Spring Meadow
Stapelgekke Speed Cups( 4 speler versie)VH02522.56Stapelgekke speed Cups
Stenen TijdperkVH0204820Stenen Tijdperk
stingyVH034511Stingy
supercatsVH03382.56Supercats
Takenoko - EngelstaligVH0125820Takenoko – Engelstalig
TargiVH02443.510Targi
Terra MysticaVH0145825Terra Mystica
The Big Book of MadnessVH0152715The Big Book of Madness
The Great Fire of London 1666VH0105820The Great Fire of London 1666
The Great TourVH0142612.5The Great Tour
The Legend of the Cherry TreeVH03183.510The Legend of the Cherry Tree
the snitchVH03412.56The Snitch
Ticket to Ride AmsterdamVH03103.510Ticket to Ride Amsterdam
Ticket to ride EuropeVH0159820Ticket to Ride Europe
Ticket to ride LondonVH02663.510Ticket to ride London
Tinker TailorVH01022.56Tinker Tailor
Tiny TownsVH0189820Tiny Towns
Tokyo HighwayVH0164820Tokyo Highway
TorresVH0163820Torres
TrapwordsVH03163.510Trapwords
treelingsVH035036Treelings
tricky dungeonVH034611Tricky Dungeon
Tussie MussieVH019525Tussie Mussie
UbongoVH0137715Ubongo
valse mottenVH03532.56Valse Motten
Via MagicaVH03083.510Via Magica
via stracciatellaVH03422.56Via Stracciatella
Vlotte GeestenVH03232.56Vlotte Geesten
VoluspaVH01703.510Voluspa
Voor de Poorten van LoyangVH0212820Voor de Poorten van Loyang
WatergateVH0327512.5Watergate
WeerwolvenVH02892.56Weerwolven
Welcome to... Your Perfect HomeVH02803.510Bumblebeez speelt… Welcome To… Your perfect home
Wie heeft het gedaan?VH025125Wie heeft het gedaan?
Wild CardsVH02492.56Wild Cards
WingspanVH0128825Wingspan
Wizard: Het DobbelspelVH01822.56Wizard: Het Dobbelspel
Zen GardenVH0109820Zen Garden
Zooloretto: Het DobbelspelVH03222.56Zooloretto: Het Dobbelspel
Zooloretto: Het DuelVH02333.510Zooloretto: Het Duel
ZoolorettoVH0110715Zooloretto

Een spel huren, hoe werkt dat?

Zoek in de lijst op welk spel je wil spelen, de huurprijs en de borg staan erbij vermeld. Neem dan contact met ons op via spellenwinkel@bumblebeez.nl of 0164-655990. Wij kijken of het beschikbaar is en maken dan een afspraak wanneer je het op kunt halen.

In de winkel betaal je de huurprijs en borg, en vul je een formulier in met je gegevens, waarbij we ook vragen om een legitimatiebewijs.

Wij zorgen ervoor dat het spel compleet en in goede staat is als je het komt ophalen. De spellen zijn niet altijd nieuw, dus ze kunnen gebruikerssporen hebben. Deze zijn bij ons bekend en er zit ook een lijst in de doos met wat er in hoort te zitten.

Aan het eind van de huurperiode breng je het spel terug en als het compleet en in goede staat is ontvang je je borg terug.

Belangrijk: Missen er onderdelen van het spel of is het spel beschadigd? Dan houden we dit in op de borg. Breng je het spel te laat terug? Dan houden we een extra week huur op de borg in.

We gaan er van uit dat iedereen netjes met onze spellen omgaat en ze compleet en op tijd weer inlevert, zodat ook andere spelers onze spellen weer met veel plezier kunnen spelen.

Hulp nodig met de spelregels? Geen probleem. We helpen je graag met uitleg in de winkel, telefonisch of via mail.

Ja. Je kunt je cadeaukaart gebruiken om de huur te voldoen, maar niet om de borg te betalen.

Nee, gehuurde spellen moet je zelf komen halen in de winkel. We doen niet aan versturen of bezorgen.

Als het spel nog leverbaar is kan dat zeker! We leveren je een volledig nieuw spel en de huur die je al betaald hebt krijg je als korting op het aankoopbedrag.

Geen probleem. We noteren je gegevens en geven aan wanneer we verwachten dat het spel weer terug is en wanneer je het op kunt halen.

Als het spel niet voor iemand anders gereserveerd is, kunnen we de huurperiode voor je verlengen. Neem even contact met ons op en wij kijken of het kan.